Kasutame vaid valitud toorainet

Valime hoolega oma toorainet, mistõttu söövad meie tarbijad tooteid, mis on valmistatud puhtast ja kvaliteetsest sea-ja veiselihast ega sisalda MSMi ehk lihamassi.

Kõrge lihasisaldusega tooted

Meie tooted on kõrge lihasisaldusega, et rahuldada nõudliku tarbija vajadusi. Kõrge kvaliteedi tagame kaasaegse tehnoloogia, puhta tootmise ja parima toorainega.

 

Meie toodete valikus on muuhulgas 36 vorstitoodet, millest peaaegu kõigil on lihasisaldus üle 60 %. Vaid kolme toote puhul viib aga lihasisalduse protsendi mõne võrra madalamaks sealiha rasvasisaldusest tingitud ümberarvestus.

Põhisuunaks delikatesstooted

Ettevõtte algusaastatel oli meie eesmärgiks suurt nõudlust omavate lihatoodete koguste suurendamine ning tehnoloogia täiustamine. Pikemas perspektiivis soovisime pakkuda lihatoodete turule delikatesstooteid, mida ei tootnud suured lihakombinaadid.

 

Tänaseks oleme sortimenti suurendanud, lisaks delikatess-sinkidele on meie tootevalikus ka  täis- ja poolsuitsuvorstid, keeduvorstid, viinerid ja sardellid, tarrendtooted ning mitmed pooltooted. Samuti erinevad marinaadis grill-lihad, ahjupraed ja verivorstid.

Kanname kvaliteedimärki  "Aus kaup"

Oleme Eesti Lihatöötlejate Assotsiatsioon liige ning seetõttu kannavad meie tooteid kvaliteedimärki "Aus kaup". Viimase põhimõttel kasutatakse toorainena ainult naturaalset liha, st ei kasutata lihamassi (MSM), mis tänapäeva teadlikule ja oma tervise eest hoolitsevale inimesele on väga oluline.

Oleme 100 % Eesti ettevõte

Panime aluse kaasaegsele lihatooteid valmistavale ettevõttele 1991. aastal luues täielikult kodumaisel kapitalil põhineva ettevõtte, kus esmalt töötas vaid paar-kolm inimest. Tänaseks anname tööd ligi 100-le töökale Viljandimaalasele ja oleme üks suurimaid ettevõtteid oma maakonnas.